İrem Derici’nin bikinili paylaşımına sevgilisinden yanıt!

Tatilinde teknede çekilen bikinili pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Derici, bu paylaşıma sevgilisi Atakan Işıktutan'dan ilk yorumu aldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şarkıcı İrem Derici, yoğun konserlerinden bir ara vererek sevgilisi Atakan Işıktutan ile birlikte Barcelona’ya tatile gitti. Tatilinde teknede çekilen bikinili pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Derici, bu paylaşıma sevgilisi Atakan Işıktutan’dan ilk yorumu aldı. Beşiktaş taraftarı olan Işıktutan, paylaşıma “Bikini siyah beyaz, detay kaçmaz” şeklinde yorum yaptı.

Son dönemde hem özel hayatıyla hem de konserleriyle dikkat çeken İrem Derici, kız arkadaşlarıyla birlikte tatil yapmak için Barcelona’ya gitti. Aktif bir şekilde sosyal medya kullanan Derici, teknede çekilen bikinili pozlarını da paylaştı.

İrem Derici’nin formu dikkat çekti ve hayranlarını etkiledi. Uzun süredir sevgilisi Atakan Işıktutan ile birlikte spor yaparak ve beslenmesine dikkat ederek formunu koruyan Derici, bikinili pozlarını “Kız kıza tatil kalp ben. Aşkım selülitlerimi örttün” notuyla paylaştı. Sevgilisi de bu paylaşıma “Bikini siyah beyaz, detay kaçmaz” yorumunu yaparak sevgisini gösterdi. Saba Tümer ise Derici’nin paylaşımına ardışık olarak alev emojileri koyarak beğenisini dile getirdi.

Haber Merkezi

İrem Derici’nin bikinili paylaşımına sevgilisinden yanıt!

Yorumlar kapalı.