İzmir Ak Parti’de teyamül yoklaması heyecanı!

AK Parti İzmir İl teşkilatı bugün sandık başına gidiyor. Gerçekleşecek olan teyamül yoklamasında oylar elektronik ortamda olacak.

İzmir Ak Parti'de teyamül yoklaması heyecanı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İzmir’de teyamül yoklaması yapıldı. Temayül yoklamasına Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, MKYK Üyeleri, İl Başkanı Bilal Saygılı ve Milletvekilleri katılım sağladı.

AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı teyamül yoklaması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Saygılı şunları söyledi:

“AK Parti millete hizmetin partisi olduğu gibi en güçlü teşkilatlanmanın, en güçlü demokrasi ve adalet anlayışının, En etkin siyasetin ve dava insanlarının da partisidir. AK Parti icraat partisidir. 22 yıldır bitmeyen heyecanımız; 22 yıldır gördüğümüz teveccüh bundandır. 22 yıldır çalışmaktan yorulmayışımız; her hedefimize bir bir varışımız. Önümüze çıkarılan her engeli aşmamız, her derde deva bulmamız bundandır. Ve tüm bunlar; teşkilatlarımızın ve partimize gönül verenlerin dik duruşundan ve davamıza bağlılığındandır. Çok hayati bir genel seçimi yüzümüzün akıyla geride bıraktık. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçtirdik. Milletimizin güvenini bir kez daha tazeledik. Şimdi sıra; 31 Mart 2024’te .AK Parti belediyecilikte de bir markadır. Ülkenin neresine gidersek gidelim; yerel idaresi bizde olan her yerde dönüşüm ve gelişim; olmayan yerlerde çöp, çamur, çukur görürüz. İzmir’in neresine gidersek gidelim, AK Belediyeciliğin olduğu yerlerde, CHP’li Büyükşehir Belediyesi’nin engel ve ceza sistemine rağmen vizyonu olan yatırım ve projeler, olmayan yerlerde yine çöp, çamur ve çukur görürüz. Bizim belediyelerimizin gündemi; hizmettir. Muhalefetin belediyelerinde gündem; ‘Hesap vermekten nasıl kaçarız, topu kime atarız’dır. ‘Hangi çimde hangi konseri yapsak’tır; ‘Hangi bitmeyen işe hangi kılıfı uydursak’tır. Sonra çıkarlar ve derler ki; “Bu 3 Ç’yi çözmek zor değil, çözeriz. Madem öyle; çeyrek asırdır bu şehri yönetiyorsunuz, neden çözmediniz? 5 yıla yakın zamandır görevdesiniz; neden bu ilkel tabloyu ortadan kaldırmadınız? Hadi sokağa çıkmıyorlar; bizim yaptırdığımız anketleri, onlar da yaptırıyor. Bu şehrin koktuğunu, vatandaşın trafikten, çöpten, çamurdan, kapatılmayan çukurlardan illallah ettiğini bilmiyor mu? Bal gibi biliyorlar, gün gibi ortada çünkü. Ama, açıklama yapmak, savunma yapmak işlerine gelmiyor… Bu yüzden en iyi bildiklerine sığınıyorlar; ‘Yalan söyle, mübalağa ya da demagoji yap; günü kurtar! Mağduru oyna, yokluktan kahramanlık hikâyesi çıkarmaya çalış; yine günü kurtar! Engelleniyoruz, hakkımızı alamıyoruz edebiyatı yap; hükümeti suçla ama sen kılını kıpırdatma! En iyi bildikleri bu… Çığ gibi büyüyen sorun ve krizlerin sonuçlarını bir film izler gibi izlerken içleri zerre sızlamayanların; İzmir ve İzmirlilerin çektiklerini zerre umursamayanların sonu geldi. Belediyeciliği bilmeyen, halka sırtını dönerek –mış gibi yapan, bu şehrin kaynaklarını har vurup harman savurup, bir tek eser ortaya koymayan, kredi bulmayı maharet sanan, her paçaları sıkıştığında da genel siyaset yapmayı kurtuluş gören bu anlayışın miladı doldu. Bu şehir 4 ay sonra; derdine kulak verenlerin, sorunlarını çözenlerin, icraat ve eser belediyeciliğini en iyi bilenlerin görev başında olduğu bir sabaha uyanacak.”

izmir ak partide teyamul yoklamasi heyecanla basladi 6e90aefc 989d 4504 bda2 09d94e99a63c

Haber Merkezi

İzmir Ak Parti’de teyamül yoklaması heyecanı!

Yorumlar kapalı.