Johnny Depp İstanbul’a koltuk değnekleriyle geldi

Hollywood yıldızı Johnny Depp, üyesi olduğu rock grubu Hollywood Vampires'ın yarın İstanbul'da vereceği konser için şehre koltuk değneğiyle geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hollywood yıldızı Johnny Depp, üyesi olduğu rock grubu Hollywood Vampires’ın yarın İstanbul’da vereceği konser için şehre koltuk değneğiyle geldi. Bugün 60. yaşını kutlayan ünlü aktör, basın mensuplarına Türkçe olarak “teşekkür” etti.

Hollywood Vampires grubu, “Hollywood Vampires Live Tour” kapsamında LifePark İstanbul sahnesinde hayranlarıyla buluşacak ve konserin gelirini depremzedelere bağışlayacak. Dünya turu çerçevesinde dün Romanya’da verdikleri bir konserin ardından özel bir uçakla İstanbul’a ulaştılar.

Johnny Depp, tur öncesi ayak bileğinden sakatlanmış olmasına rağmen İstanbul Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nden koltuk değneğiyle yürüyerek çıktı. Basın mensuplarını takip eden Depp, el sallayarak selam verdi. Gazetecilerin doğum gününü kutlayan ünlü aktör, “Bir şey söylemek ister misiniz?” şeklindeki soruya Türkçe olarak “teşekkür ederim” cevabını verdi.

Özel güvenlik görevlileri tarafından koruma altına alınan Depp, terminalden ayrılmak üzere bekleyen araca binerek havalimanından ayrıldı. Hollywood Vampires, İstanbul konserinin tüm gelirini depremzedelere bağışlama kararı aldıklarını daha önce açıklamıştı.

Haber Merkezi

Johnny Depp İstanbul’a koltuk değnekleriyle geldi

Yorumlar kapalı.