Karşıyaka’da açık havada spor keyfi başladı

Daha sağlıklı bir yaşam hedefiyle sporu ve fiziksel aktiviteleri teşvik etmek için çalışan Karşıyaka Belediyesi, yoğun ilgi gören sabah etkinliklerini yaz aylarında da sürdürüyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

5 Farklı Nokta

Karşıyaka Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen aktiviteler bu sezonda; Mustafa Kemal Mahallesi (pazartesi-çarşamba), Alaybey Zübeyde Hanım Parkı (çarşamba-perşembe), Ahmet Beko Futbol Sahası (salı-cuma), Bostanlı Sahili ahşap basamaklar (çarşamba-perşembe) ve Bostanlı Rekreasyon Alanı’nda (salı) gerçekleştiriliyor. Saat 08.30’da başlayıp bir saat süren etkinliklerde uzman eğitmenler eşliğinde sabah sporu, yoga, pilates, tüm vücut antrenmanı ve HIIT Cardio dersleri yapılıyor. Ücretsiz etkinliklere matını alıp gelen herkes katılabiliyor.

“Sağlıklı bir yaşam için”

Her yaştan Karşıyakalıları sabah aktivitelerine davet eden Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Karşıyaka’da spor yapmak yerleşmiş bir kültürdür. Sabah güne erken ve dinç başlamaktır. Düzenlediğimiz etkinliklerle sağlıklı ve mutlu bir yaşam için fiziksel aktivitenin önemine dair farkındalığımızı daha da büyütmeyi hedefliyor; daha fazla vatandaşımızın bilinçli şekilde spor yapmasını sağlamak istiyoruz. Bu anlayışla sabah aktivitelerimizi bu yaz sezonunda da açık alanlarda sürdürüyoruz. Güne hem zinde hem de keyifli bir başlangıç yapmak isteyen herkesi etkinliklerimize bekliyoruz” dedi.

Karşıyaka Belediyesi Basın

Karşıyaka’da açık havada spor keyfi başladı

Yorumlar kapalı.