Masterlardan 100. yıl turnuvası

Bornova’da faaliyet gösteren masterlar Cumhuriyet’in 100. yılı için sahaya iniyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bornova’da faaliyet gösteren masterlar Cumhuriyet’in 100. yılı için sahaya iniyor. Bornova Belediyesi’nin desteği ile düzenlenecek olan turnuva öncesi Başkan Mustafa İduğ ile bir araya gelen takım yöneticileri Başkan İduğ’a destekleri için teşekkür etti. Turnuva için görüşlerin paylaşıldığı ziyarete Bornova Masterlar, Ege Üniversitesi Masterlar, Bal-Göç Masterlar, 9 Eylül Masterlar, Makgöç Masterler, Altınırmak Masterlar, Pınargücü Masterlar, Bornova Dostluk Masterlar, Damlapınar Masterlar, Bornovalılar Masterlar, Mavi Ege Masterler, Esenspor Masterlar, Kültür Masterlar, Anadolu Masterlar, Ayyıldız Masterlar ve Doğanlar Masterlar kulüpleri katıldı.

“TESİSLER İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 Başkan Mustafa İduğ’nun içlerinden gelen biri olduğunu ifade eden Bornova Masterlar Başkanı Maksut Güncü “Mustafa İduğ, masterlarımızın temelini yıllar önce attı ve geçmiş dönemlerde başkanlığımızı yaptı. Şimdi de bizim bunu daha ileriye taşımamız için destek veriyor. Kendisine hem her zaman yanımızda olduğu için hem de Bornova’mıza yaptığı projeler ve kazandırdığı tesisler için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“SPOR ALANINDA YATIRIMLAR YAPIYORUZ”

2004 yılında Bornova Masterlar’ın kuruluşunda yer aldığını ve dört yıl boyunca başkanlığını yaptığını hatırlatan Başkan Mustafa İduğ, düzenlenecek olan turnuvaya destek olmaktan gurur duyduklarını belirtti. Her yaşta spor yapmanın önemine de dikkat çeken Başkan İduğ, “Sporun yaşam boyu yapılabilmesi çok önemli. Bunun için Bornova Belediyesi olarak spor alanında yatırımlar yapıyoruz. Mevcut tesisleri yenileyip, ilçeye yeni yüzme havuzları, fitness salonları ve spor alanları kazandırarak gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve Bornovalıların sağlıklı yaş almasına katkı koymak bizim hedefimiz. Sporun içinden gelen biri olarak, ihtiyaçları biliyorum ve gerekli çözümleri ekibimizle birlikte üretiyoruz” dedi.

Haber Merkezi

 

 

Masterlardan 100. yıl turnuvası

Yorumlar kapalı.