Minik Yazarlar İmza Günü Düzenledi

Seferihisar Şehit Öğretmen Mehmet Izdal İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan minik yazarlar kendi eserleri olan hikaye ve şiirleri bir kitapta topladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kitabın resimlerinden, dizaynına her sayfasını kendileri hazırlayan öğrenciler eserlerini imza gününde okurları ile buluşturdu.
Seferihisar Cumhuriyet Meydanında hazırlanan alanda okurları ile buluşan öğrencilere, öğretmenleri ve okul müdürü eşlik etti.

minik yazarlar imza gunu duzenledi whatsapp image 2023 06 09 at 17.18.48 1

İmza günü ile ilgili bilgi veren Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlkokulu Müdürü Ümit Atacan

“Şiir ve fabl atölyesi ile öğrencilerimiz 1 Haziran’da hazırladıkları çalışmaları İzmir Il Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği fuara katıldılar. Seferihisar’dan iki okulumuz Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlkokulu ve Müşerref Hepkon Ortaokulu bu çalışmayı yaparak fuara katıldılar. Biz bugün Şehit Öğretmen Mehmet izdal İlkokulu olarak öğrencilerimizin ilçemiz Seferihisar’da da bir imza günü ile eserlerini tanıtmalarını istedik. Basılı olarak sunulan bu kitap tamamen öğrencilerimizin eseri. Öyküler, şiirler, yanı sıra resimler ve resimlerin bilgisayar ortamında baskıya hazır hale getirilmesine kadar her aşamasını onlar hazırladı. Şimdi eserlerini tanıtıp, imzalayacaklar” dedi.

minik yazarlar imza gunu duzenledi whatsapp image 2023 06 09 at 17.18.48
Öğrencilerin “Tohumdan Fidana” ismini verdikleri eserleri büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz yılda bir kitap hazırlayan Şehit Öğretmen Mehmet İzdal İlkokulu öğrencilerinin önümüzdeki yılda bu çalışmaya devam edeceği belirtildi

Minik Yazarlar İmza Günü Düzenledi

Yorumlar kapalı.