O anları kaydetmişlerdi… Depremzede yaşlı adamı arabaya almamışlar!

Kahramanmaraş merkezli depremlerde ağır hasar alan Hatay’da vatandaşlar şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşıyor. Sosyal medyada depremzede yaşlı adamın ulaşım konusunda yardım istediği anlara ait paylaşılan bir video gündem oldu. Söz konusu videoda, Çocukları için aldığı eti konteynırına götürmeye çalışan bir depremzede, "Bagajında giderim" dedi. 

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş merkezli depremlerde ağır hasar alan Hatay’da vatandaşlar şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşıyor. Sosyal medyada depremzede yaşlı adamın ulaşım konusunda yardım istediği anlara ait paylaşılan bir video gündem oldu. Söz konusu videoda, Çocukları için aldığı eti konteynırına götürmeye çalışan bir depremzede, “Bagajında giderim” dedi.

O anları kayda alan kişilerin, “Nereye alalım amca?” sözleri de büyük tepkiye neden oldu.

TORUNU AÇIKLAMA YAPTI 

Söz konusu görüntülerin sosyal medyada gündem olması sonrasında depremzede vatandaşın torunu duruma yönelik açıklama yaptı.

Torunu açıklamasında, “Benim zoruma giden dedemi bıraktım, bırakmadım mevzusu değil. Onu kayıplarından dolayı şehirden çıkaramıyoruz. Psikolojik olarak iyi durumda değiliz zaten. Mezarlık çıkışı konteynıra gitmek için yardım istiyor. Zorumuza giden adamı arabaya almadınız, bari sağda solda götürdüm diye konuşmayın” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

O anları kaydetmişlerdi… Depremzede yaşlı adamı arabaya almamışlar!

Yorumlar kapalı.