Ödemiş’e yüzde 45 teşekkürü

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve Yaşar Kırkpınar teşekkür için Ödemiş’i ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 28 Mayıs’ta yüzde 45 aldığı Ödemiş’te vekiller, gösterilen desteğe teşekkür etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve Yaşar Kırkpınar teşekkür için Ödemiş’i ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, “Özellikle İzmir ikinci bölge adına teşekkür ediyorum yüz yılın seçimini yaşadık ve biz 21 yıldan beri Türkiye’de çok tarihi hizmetler yaptık, yani 100 yılda yapılamayacak hizmetleri 21 yıl içerisinde hem Türkiye’ye hem de İzmir’e yaptık. İnşallah önümüzdeki süreci biz şahlanış dönemi olarak değerlendiriyoruz, çok ciddi anlamda büyük hizmetlere yine imza atacağız. Tabii şu an Ödemiş’teyiz. Ödemiş teşkilatımıza ben teşekkür ediyorum, hem parlamentoda bize destek vererek bizi parlamentoya gönderdiler hem de özellikle Cumhurbaşkanımızı yine bir kere daha yüksek bir oy oranı ile seçerek 2023’te hizmetlerin önünü açtılar. Ben hem Cumhur İttifakı’na hem partimize, teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Çok büyük hizmetlerde buluşacağız. Bölgemizin eksikliklerini bu süreçte tamamlayacağız. Tarımda, hayvancılıkta, sanayide nerede eksiğimiz varsa önümüzdeki süreçte biz bu eksiklikleri inşallah tamam edip hem Ödemiş’e hem de İzmir’e çok büyük hizmetler yapacağız” dedi.

“16 İLÇEYİ GEZİYORUZ”

Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ise “45 günlük kampanya dönemi geçirdik, o süreç içerisinde Ödemiş’e de sık geldik. Bireysel olarak yaptığımız ziyaretler çerçevesine bugün de kıymetli Milletvekilimiz Yaşar Kırkpınar ile beraber teşekkür ziyaretlerimizi yapıyoruz. İkinci bölgenin 16 ilçesini ziyaret edip teşekkür ediyoruz. Ödemiş’e destekleri için teşekkürler” diye konuştu.

HALKIN MESAJI

Ödemiş AK Parti Meclis Üyesi Murat Öncel şunları söyledi: Seçimin ikinci tura kalmamız bir bakıma iyi oldu bazı dedikoduları ortadan kaldırdığımızı düşünüyorum. Tabii ki gönül istiyor 60 da alalım 70 de alalım ama halkımızın teveccühü bu yönde oldu. Bazı konularda bizlerin de şapkamızı önümüze almamız gerektiğine inanıyorum bize bu sinyali halkamız verdi. Bunun farkındayız bununla ilgili çeşitli çalışmalarımız olacak.

Ödemiş’e yüzde 45 teşekkürü

Yorumlar kapalı.