Tan Taşçı isyan etti! ‘Ayıp oluyor’

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı, ödül törenlerine katılmama ve aday gösterilmeme kararını sosyal medya hesabından duyurarak tepkisini dile getirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı, ödül törenlerine katılmama ve aday gösterilmeme kararını sosyal medya hesabından duyurarak tepkisini dile getirdi. Uzun bir süredir bu tür etkinliklere katılmadığını ve aday gösterilmek istemediğini belirten Taşçı, kendisine “Gelirseniz ödül sizin” şeklinde tekliflerde bulunan kurumlara tepki gösterdi.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, “Ödül yapılarını etik bulmamam sebebiyle yıllardır hiçbir ödül törenine katılmıyor, verilmeye çalışılan ödülleri geri çeviriyorum” ifadesini kullanan Taşçı, aday gösterilmek isteyen kurumların iletişim ekibine başvurarak adaylığını geri çektirmelerini talep ettiğini belirtti. Ancak bazı kurumların bu talebi göz ardı ederek özel olarak ödül vermek için davet etmeye devam ettiklerini vurguladı.

Taşçı, ödül törenlerinin kurumların promosyon stratejileri olduğunu ve hayat görüşüyle çeliştiğini dile getirerek, uzun süredir bu etkinliklere katılmadığını ve bundan sonra da katılmayacağını açıkladı. Paylaşımında anlayışları için teşekkür eden Taşçı, ödül törenlerine yönelik duruşunu net bir şekilde ortaya koydu.

Haber Merkezi

tan tasci isyan etti ayip oluyor 111tan1

Tan Taşçı isyan etti! ‘Ayıp oluyor’

Yorumlar kapalı.