Tarım işçi ve işveren temsilcileri kahvaltıda buluştu

Torbalı Tarım İşçileri & İşverenleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ilçede faaliyet gösteren çiftçiler, dayıbaşıları, işverenleri tarım işçiliği yapan taşeronları ve STK temsilcilerini kahvaltıda buluşturdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Torbalı Tarım İşçileri & İşverenleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ilçede faaliyet gösteren çiftçiler, dayıbaşıları, işverenleri tarım işçiliği yapan taşeronları ve STK temsilcilerini kahvaltıda buluşturdu. Toplantıda çiftçilerin yaşadığı sorunlar, tarım işçilerinin yaşadığı sıkıntılar, kaliteli işçiliğin nasıl yapılacağı, nizami standartları ve daha birçok konu hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Gerçekleşen toplantı sonrası sorunların çözülmesi için gerekli tedbirlerin alınacağı belirtilirken, dernek olarak daha aktif bir şekilde sahada olacaklarını belirttiler. Yoğun katılımla gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna, işçiler ve işverenlerin yanı sıra Torbalı’da faaliyet gösteren hemşeri dernekleri de katılım sağladı.

DERNEK’TEN TEŞEKKÜR

Dernekten yapılan açıklamada “Torbalı’da yaşayan işçilerimizi işverenlerimizi ve tarım için uğraşan tüm aktörleri kahvaltıda buluşturduk. İşçilerin ve işverenlerin sorunlarını masaya yatırdık. Amacımız sorunların en aza indirilmesi ve işçilerimizin daha rahat etmesi. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz toplantımıza katılım sağlayan ve destek olan herkese çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Tarım işçi ve işveren temsilcileri kahvaltıda buluştu

Yorumlar kapalı.