torbalı

Torbalı Öğretmenler Korosu’ndan çoşkulu konser!

Torbalılı öğretmenlerden oluşan koro, dün akşam Türk Polis Teşkilatı’nın 179. Kuruluş Yıldönümünü kutlamak amacıyla bir konser verdi. Konserin sonunda Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir, halkla bir araya gelerek halay çekti.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün akşam, Torbalı Kültür Merkezi’nde, geçtiğimiz yıl da çeşitli konserlere ev sahipliği yapmış olan ve Torbalı’da görev yapan öğretmenlerden oluşan bir koronun sahne aldığı büyük bir konser düzenlendi. Torbalı Kaymakamı Ercan Öter, Belediye Başkanı Övünç Demir, Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener, İlçe Millî Eğitim Müdürü Cafer Tosun ve İlçe Protokolü de katılım gösterdiği bu muhteşem konserde, emniyet personeli ve aileleri ile birlikte Torbalı halkı da unutulmaz anlar yaşadı.

UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTILAR

Torbalı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bir araya gelen öğretmenlerin oluşturduğu “Torbalı Öğretmenler Korosu” projesi, muhteşem bir konserle izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Sahnedeki performanslarıyla adeta devleşen koronun sunduğu konserde, izleyicilerden tam not aldı. Ayrıca, yakın zamanda aramızdan ayrılan öğretmenler de anılarak türküler eşliğinde yad edildi. Koro Şefi Ayşe Demir Çavga önderliğinde, Orkestra Şefleri Hüseyin Dereli ve Seçkin Al yönetimindeki solistler ve koristler, TRT saz sanatçılarının eşlik ettiği muhteşem türkülerle Torbalı’nın kalbinde taht kurdu. Belediye Kültür Merkezi Salonu, yaklaşık 1000 kişilik kapasitesini aşarak tıklım tıklım dolarken, konuklar ayakta alkışlayarak dev konserin tadını çıkardı. Konserin sonlarına doğru yapılan halay potporileriyle birlikte salon renkli ve eğlenceli bir atmosfere büründü. Teşekkür konuşmaları, çiçek takdimleri ve toplu fotoğraf çekimleriyle son bulan konser, bir sonraki etkinliği heyecanla bekleyen izleyicileri meraklandırdı.

HABER MERKEZİ

Torbalı Öğretmenler Korosu’ndan çoşkulu konser!

Yorumlar kapalı.